Przejdź do treści

Wyposażenie warsztatu – wyważarka – montażownica

wywazarki-montazownice-podnosniki-warsztatowe-diagnostyczne corghi

Montażownica do opon samochodowych, van, motocyklowych

Montażownica to nieodzowny element każdego serwisu egumienia. W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie najlepsze, spełniające wysokie standardy jakości narzędzia do zakładów wulkanizacyjnych. Dostępne w poniższej ofercie montażownice do opon automatyczne to sprzęt, dzięki któremu zwiększysz wydajność działania warsztatu samochodowego, a do tego poprawisz bezpieczeństwo pracy w nim. Urządzenie to automatyzuje proces zdejmowania oraz zakładania ogumienia na felgę koła. Jest proste w obsłudze, niezawodne, a przy tym przystosowane do pracy w trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem.

Szeroki wybór modeli sprawia, że dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb zarówno pod kątem ilości miejsca w firmie, jak i wielkości opon. Każda dostępna w naszej ofercie montażownica do kół pochodzi od producenta Corghi, cenionej na rynku marki, która od lat dostarcza innowacyjne i niezawodne maszyny warsztatowe. Oferujemy wsparcie techniczne przy wyborze automatycznych narzędzi do warsztatu wulkanizacyjnego, zorganizujemy szkolenie z obsługi, a do tego sprawnie zrealizujemy zamówienie własnym transportem.

Montażownica bezłyżkowa

Montażownice bezłyżkowe do kół cechują się znacznie lepszą wydajnością i wygodą pracy. Brak potrzeby pożytkowania się łyżką monterską nie tylko przyspiesza proces demontażu i montażu, ale i sprzyja profesjonalnemu wyglądowi pracy warsztatu w oczach klienta. W naszej ofercie znajdziesz montażownice tradycyjne oraz montażownice bezłyżkowe. Montażownice Corghi zostały zaprojektowane tak, by każdej wielkości serwis mógł znaleźć coś dla siebie – dostępne są montażownice dla małego serwisu ogumienia, jak i montażownice dla dużego warsztatu. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Montażownica automatyczna, czy półautomatyczna?

Wybór między tradycyjną, a bezłyżkową montażownicą zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj obsługiwanych opon, rodzaj działalności oraz ilość klientów. Jeśli Twoje główne potrzeby dotyczą tradycyjnych opon i masz ograniczony budżet, tradycyjna montażownica może być odpowiednim wyborem. Zapewnia ona solidne mocowanie opony i jest bardziej ekonomiczna. Jeśli planujesz rozszerzać swoje usługi, obsługiwać nowe typy opon lub zwiększać wydajność warsztatu montażownica bezłyżkowa może być bardziej odpowiednia. Ta nowoczesna maszyna pozwala zaoszczędzić sporo czasu i umożliwia precyzyjny montaż bez konieczności korzystania z tradycyjnych łyżek montażowych.