Przejdź do treści

Wyważarka do kół osobowych, van, ciężarowych

Wyważarka do kół jest nieodzowną częścią każdego serwisu wulkanizacyjnego.  Każdy warsztat wulkanizacyjny musi zadbać o prawidłowe wyważenie felgi wraz z oponą, które jest kluczowe dla bezpieczeństwa oraz komfortu podróżowania pojazdem. Z tego powodu w naszym sklepie proponujemy wyłącznie nowoczesne wyposażenie do takich firm, precyzyjne w swoim działaniu wyważarki do kół samochodowych. Mamy szeroki wybór automatycznych urządzeń marki Corghi, wśród których znajdują się modele przystosowane do pracy m.in. z felgami samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz motocykli. Maszyny do wyważania Corghi są produktami premium najwyższej klasy.

Dostępny w ofercie sprzęt do wyważania kół jest prosty w obsłudze, niezawodny i skonstruowany tak, aby zapewniać wysokie bezpieczeństwo pracy. Wykorzystane w nim nowoczesne oprogramowanie, szereg specjalnych czujników oraz czytelne wyświetlacze przyspieszają realizację usług wulkanizacyjnych i pozwalają na podniesienie ich jakości. Automatyczne wyważarki do felg samochodowych sprzedajemy w konkurencyjnych cenach, realizując zamówienia na terenie całego kraju i dostarczając je własnym transportem. Dodatkowo nasi pracownicy mogą zorganizować szkolenie z ich obsługi.

 • wyważarka do kół ciężarowych et88
  Wyważarka do kół ciężarowych

  ET88

  35,837.00
 • wyważarka do kół ciężarowych et77
  Wyważarka do kół ciężarowych

  ET77

  31,726.00
 • wyważarka do kół ciężarowych et1450
  Wyważarka do kół ciężarowych

  ET1450

  18,540.0021,006.00

Automatyczna wyważarka do kół

Automatyczne wyważarki do kół cechują się znacznie lepszą wydajnością pracy. Brak potrzeby ręcznego mocowania koła, pobierania i ustawiania wymiarów felgi i koła oraz automatyczne wybieranie programów ułatwia pracę serwisów wulkanizacyjnych i przyśpiesza proces wyważania koła. W naszej ofercie znajdziecie wyważarki ręczne oraz wyważarki automatyczne. Wyważarki Corghi zostały zaprojektowane tak, by każdej wielkości serwis mógł znaleźć coś dla siebie – dostępne są wyważarki dla małego serwisu ogumienia, jak i wyważarki dla dużego warsztatu. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Automatyczna wyważarka do kół – czy to dobry wybór?

Jeśli pracujesz na kołach w dużych ilościach, zakup automatycznych wyważarek do kół jest świetną opcją. Dlaczego? Po pierwsze, automatycznie odczytują parametry koła – dzięki czemu oszczędzasz czas! Jeżeli chcesz mieć w swoim serwisie oponiarskim niezawodne urządzenie do wyważania kół, a komfort obsługi jest dla Ciebie najważniejszy, to wyważarka automatyczna marki Corghi to doskonały wybór.

Wyważarka diagnostyczna

Wyważarki diagnostyczne służą nie tylko do wyważania kół, ale również potrafią wykonać diagnostykę felgi i opony. Wyważarki diagnostyczne z oferty Corghi zmierzą grubość bieżnika, ścięcie opony i bicie koła we wszystkich płaszczyznach, aby idealnie dopasować koła na pojeździe w celu zniwelowania wszelkich bić podczas jazdy.