Przejdź do treści

Wyposażenie warsztatu – wyważarka – montażownica

wywazarki-montazownice-podnosniki-warsztatowe-diagnostyczne corghi

Montażownica do opon ciężarowych, autobusowych, rolniczych

Decydując się na utworzenie własnego warsztatu samochodowego czy też wulkanizacji potrzebne będzie wiele urządzeń i udogodnień takich, jak m.in. montażownica. Dodatkowo, warto rozważyć także zakup mechanizmów automatycznych lub też półautomatycznych, mających na celu ściąganie i nakładanie opony na felgi. To oczywiście montażownice do kół ciężarowych. Oferujemy je dla różnej wielkości i szerokości ogumienia. Dzięki temu możesz wybrać to urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w Twojej wulkanizacji czy warsztacie samochodowym.

Co ważne, posiadamy także maszyny, których przeznaczeniem jest praca przy wymianie ogumienia pojazdów budowlanych, przemysłowych, a nawet tych wykorzystywanych w dużych gospodarstwach rolniczych. Montażownica do opon rolniczych posiada podobny zakres działania, co montażownica do kół ciężarowych. W zależności od modelu mogą one pomagać w wymianie ogumienia nawet, kiedy ma ono 56 cali! Maszyny do zmiany opon ciężarowych i rolniczych zaskoczą Cię swoją wytrzymałością i solidnością wykonania.

Montażownica ciężarowa

Montażownice ciężarowe Corghi do pracy z dużymi oponami ciężarowymi, rolniczymi oraz przemysłowymi. Wykonane z najwyższej jakości materiałów wytrzymują nawet najcięższe warunki pracy i służą latami. Pracują z kołami o średnicy do 60″ i dzielą się na montażownice automatyczne i pół automatyczne. Corghi od lat jest wiodącą marką na rynku montażownic i pionierem w rozwiązaniach przy pracy z oponami, dlatego nie czekaj i sprawdź naszą ofertę.