Przejdź do treści

Wyposażenie warsztatu – wyważarka – montażownica

wywazarki-montazownice-podnosniki-warsztatowe-diagnostyczne corghi

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

Prowadzisz warsztat mechaniczny lub wulkanizacyjny, w którym brakuje Ci miejsca na ustawienie klasycznego, kolumnowego urządzenia do podnoszenia samochodów? Skorzystaj z poniższej oferty i zamów hydrauliczny bądź pneumatyczny, nożycowy podnośnik samochodowy. Sprzęt ten zajmuje niewiele miejsca, jest prosty w obsłudze i, zależnie od modelu, może cechować się bardzo dużym udźwigiem.

Proponujemy wiele rodzajów podestów od cenionego na rynku producenta Corghi. Sprzedajemy platformy w różnych rozmiarach, dedykowane zarówno do samochodów osobowych, jak i dużych busów czy nawet motocykli. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym narzędzia te są niezawodne i przede wszystkim zapewniają duże bezpieczeństwo pracy przy podniesionym pojeździe.

Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne przy wyborze podnośnika samochodowego, a do tego możemy zorganizować szkolenie z jego obsługi. Hydrauliczne oraz pneumatyczne podesty nożycowe dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju – zapraszamy do składania zamówień.