65 LAT Marki Corghi na rynku!

65 LAT Marki Corghi na rynku!

W 1947 bracia Erminio i Remo Corghi zaczęli czerpać korzyści ze swoich umiejętności biznesowych i pomysłowości, budując radia i wykorzystując nagrywarki w magnetofonach. Sześć lat później, w 1954 r, narodziła się elektromechanika Corghi. Znak towarowy ze słowem, który od tego momentu, staje się symbolem firmy- zaczyna zasługiwać na swój podziw.

Firma rozwinęła swoje możliwości mechaniczne w szerokim sektorze: stabilizatory napięcia TV, maszyny rolnicze, sprzęt AGD, sprzęt mechaniczno-tekstylny. Lata pełne pomysłów opracowywanych bez czekania na odpowiednią okazję.

Corghi utrzymuje pozycję lidera na rynku włoskim z 20% obrotów. Corghi jest również liderem na rynku międzynarodowym. 50% obrotów generowane jest w Europie, którą Corghi określa jako „rynek macierzysty”. Daleki Wschód, Japonia i Stany Zjednoczone są głównymi rynkami zamorskimi dla Corghi i stanowią 40% obrotów. Jakość produktów i usług pozostaje stała w czasie i na różnych rynkach. Partnerzy Corghi wiedzą, że mogą polegać na firmie, ponieważ wiele z nich współpracuje już od dziesięcioleci.

corghi.pl - montazownice-Artiglio-50
corghi.pl - montazownice-osobowe-levaLaLeva

Firma jest w pełni świadoma, że jej konkurencyjność wiąże się z wiarygodną i szeroką obecnością na rynkach światowych, a w szczególności z jej zdolnością oferowania doskonałych produktów, szeroką i zróżnicowaną gamą oraz pakietem usług najwyższej jakości wszędzie tam, gdzie są one wymagane. Właśnie dlatego polityka firmy Corghi jest wiernie wspierana przez zagranicznych dystrybutorów, którzy gwarantują ten sam zakres i jakość produktów i usług.